Hírek

October 25.
https://www.zentrum.hu/de/2023/10/weinlesefest-gedenktag-der-deutschen-a...
May 02.
Tisztelt szülők!   Az Almamellék-Somogyhárságyi Általános Iskola és Kollégium tájékoztatja a szülőket, hogy a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 27.§ (2) pontjában leírtak szerint, az iskola hét órától tizennyolc óráig – vagy addig...
April 13.
A 2024/2025. tanévben iskolánk (Almamellék-Somogyhárságyi Általános Iskola és Kollégium Telephelye, 7925 Somogyhárságy, Rákóczi utca 60.) hit- és erkölcstan oktatás megszervezését vállaló egyház és hitoktatója: Egyház neve: Magyar Katolikus Egyház (...
April 12.
A 2023/2024. tanévben az Almamellék - Somogyhárságyi Általános  Iskola és Kollégiumban a hit- és erkölcstan oktatás megszervezését vállaló egyház, egyházi jogi személy, képviselője, hitoktatója: Római Katolikus Egyház Pécsi Egyházmegye Egyházi jogi...
February 22.
ÁLLÁSPÁLYÁZAT SZIGETVÁRI TANKERÜLETI KÖZPONT Almamellék - Somogyhárságyi Általános Iskola és Kollégium pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony( Kjt.) keretében intézményvezető( magasabb vezető) Munkakör/ feladatkör betöltésére A pályázat...